* * *

У поїзді, щоразу, коли я чую слово «проїзд», я мало не сміюся, як
учень початкової школи.

* * *

У поїзді, щоразу, коли я чую слово «проїзд», я мало не сміюся, як
учень початкової школи.

* * *

Двох 19-річних мешканців Львова завербували російські спецслужби, які видавали себе за співробітників СБУ. Юнаків переконали, що вони беруть участь у спецоперації проти «ворогів України», і доручили підпалити поштове відділення та двері кількох квартир. Це була спроба експлуатувати патріотизм українців та їхню довіру до правоохоронців, щоб використати їх для підривної діяльності.

* * *

Президент Фердинанд Маркос-молодший у вівторок очолив інспекцію майже завершеного мосту Камаланіуган, який з'єднає північно-східну та північно-західну частини провінції Кагаян.

Після завершення будівництва вантовий міст довжиною 1580 метрів з'єднає міста Апаррі та Камаланіуган. Це єдиний міст, що перетинає річку Кагаян у найпівнічнішій частині Кагаяна.

* * *

Кандидат у президенти від партії Гоміньдан (Гоміньдан) Хау Лунбін сьогодні оголосив про свою політику щодо обох боків протоки, заявивши про намір відкрити представництва Гоміньдану в Пекіні та Шанхаї. Речник Ради у справах материкового Китаю Лян Веньцзе заявив, що консультації та обміни між сторонами протоки повинні залишатися офіційними, оскільки це найкращий підхід.

* * *

США зможуть передати Україні лише 20-50 ракет "Томагавк" – цього недостатньо, щоб змінити хід війни, – FT.

«США мають близько 4150 ракет «Томагавк», але зможуть передати Україні лише кілька десятків. Нові закупівлі обмежені», — колишній чиновник Пентагону Марк Канчіан

БЛОГИ
НОВИНИ

Ингушских чиновников расстреливают.Ранен глава Пенсионного фонда

08:02 11.09.2008

В Назрани совершено покушение на руководителя отделения Пенсионного фонда России по Ингушетии Мусу Балкоева. Чиновник был госпитализирован с тяжелыми огнестрельными ранениями.

На Балкоева напали в полдень возле его собственного дома в Назрани. Когда чиновник, выйдя из служебной машины, направился к калитке, рядом с ним, по свидетельству очевидцев, притормозил ВАЗ-2107 белого цвета, из которого раздались выстрелы. «Судя по найденным на месте происшествия гильзам, преступник разрядил целую пистолетную обойму»,— заявили «Ъ» в МВД Ингушетии. Там отметили, что в городе тут же был введен план «Вулкан-5», но напасть на след преступников не удалось.

Это не первый и, кажется, не последний с начала этой недели случай нападения на представителей ингушских властей.

В ночь на воскресенье в Назрани был обстрелян дом, в котором живет заместитель спикера народного собрания республики Тамара Хаутиева.

А накануне ночью в станице Орджоникидзевская обстреляли дом уполномоченного по правам человека в Ингушетии Керим-Султана Кукорхаева и его сына следователя по особо важным делам следственного управления следственного комитета при прокуратуре РФ по Ингушетии Ахметхана Кукорхаева.

В среду в Назрани тяжело ранен ректор одного из местных вузов. Неустановленные лица из автоматического оружия расстреляли ректора в тот момент, когда он садился в свой автомобиль.

В тот же день в Назрани убит двоюродный брат президента Зязикова. Бекхан Зязиков, остановившийся на своей машине у светофора на улице Осканова в городе Назрань, был обстрелян неизвестными сегодня около 15:00 по Москве.

«Против людей во власти развязан настоящий террор, и противопоставить этому мы ничего не можем»,— говорят в МВД республики.

майдан

Всі статті розділу "НОВИНИ"

afisha

Документація "Літфоруму" Документи Контакти
© Всеукраїнська творча спілка "Літературний форум", 2005 - 2009 р.
Стара версія сайту